Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola strojní, stavební a dopravní, Děčín, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Čtvrtek 19.10.2017
Nepřítomné třídy01234567891011
V1OPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRA
V1ZPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRA
V2ZPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRA
3AEXKEXKEXKEXKEXKEXKEXKEXK
Nepřítomní učitelé01234567891011
Beneš Václav-------
Bláhová Lucie-Fd-JlHeJlJl-----
Bublová Alžbeta---<>--....
Křesťanová Libuše--Vl....-Ho---
Turanská Alice-....Vk--....
Změny v rozvrzích učitelů:
Vacková Jana3. hodsupl. (Tu)SMED1O+(AUL)
8. hododpadáSMED1O+zrušeno
9. hododpadáSMED1O+zrušeno
Fenclová Jana1. hododpadáBEKV2Z
2. hodvýměna <<SME2A(2A)z 16.10. 4. hod
2. hododpadáBEKV2Z
Novotná Klaudia3. hododpadáINSV1O+
4. hododpadáZESV2Z
Beneš Václav1.-7. hod Dozor
Bláhová Lucie0.-11. hod Dozor
Bublová Alžbeta0.-7. hod Dozor
Čapková Petra3. hodvýměna <<POS4A(POS)z 17.10. 4. hod
Dočkalová Marcela1. hododpadáDEGV1O+
2. hododpadáDEGV1O+
Fridrichová Kateřina1. hodzměna NJ4T (NJ)+(SPV)
1. hodspojeno (Bh)AJ4T (AJ 1)(SPV)
Gottwaldová Vilma2. hodpřesun >>ZZM4Zna 5. hod
5. hodpřesun <<ZZM4Z(4Z)z 2. hod
Hanzal Josef7. hodpřesun >>LOC4Tna 16.10. 2. hod
Hejduková Iveta4. hodspojeno (Bh)AJ2Z (AJ1)(1Z)
4. hodzměna AJ2Z (AJ2)+(1Z)
Horová Irena3. hododpadáCJL3A
6. hodsupl. (Ks)CJL4T(CJL)
Hralová Irena6. hodpřesun >>MAT2Tna 18.10. 3. hod
Jelínková Lenka3. hodsupl. (Bh)AJ3T (AJ2)(1Z)
5. hodsupl. (Bh)AJ1Z (AJ)(1Z)
5. hododpadáAJV2Z (AJ)
6. hodspojeno (Bh)AJ4A (AJ2)(JAZ2)
7. hododpadáAJV1O (AJ)+
Matuna Václav1. hododpadáPRA3A (1)
2. hododpadáPRA3A (1)
4. hododpadáGEO3A
Novotná Hana3. hodpřesun <<UCE2T(2Z)z 7. hod
7. hodpřesun >>UCE2Tna 3. hod
Pech Jiří5. hododpadáTEV3A (Chl)+
Pokorná Natalia3. hodpřesun >>STA1V2Zna 3.11. 3. hod
4. hodpřesun >>SMEV1O+na 3.11. 5. hod
5. hodpřesun >>SMEV1O+na 3.11. 6. hod
Roudnická Jana3. hodpřesun >>SPV2Tna 18.10. 4. hod
4. hodpřesun <<SPV4Z(4Z)z 5. hod
5. hodpřesun >>SPV4Zna 4. hod
7. hodpřesun >>SPV3Tna 18.10. 2. hod
Turanská Alice0.-7. hod Dozor
Turek Jakub1. hodnavíc CJL2Z(CJL)
2. hodnavíc CJL4Z(CJL)
Ulip Pavel1. hodzměna EKO1T(1T)
6. hododpadáVSEV1O+
7. hodpřesun >>EKO4Ana 17.10. 1. hod
Vlčková Jindra2. hodsupl. (Ks)FYZ1T(PŘV)
2. hodvýměna >>MAT2Ana 16.10. 4. hod
Zemanová Karla1. hodpřesun >>ZEP2Zna 3. hod
3. hodpřesun <<ZEP2Z(DOP)z 1. hod
Změny v rozvrzích tříd:
V1O4. hodSMEpřesun >>na 3.11. 5. hod
5. hodSMEpřesun >>na 3.11. 6. hod
1.-7. hod souvislá PRA
V1Z4. hodSMEpřesun >>na 3.11. 5. hod
5. hodSMEpřesun >>na 3.11. 6. hod
1.-7. hod souvislá PRA
V2Z3. hodSTA1přesun >>na 3.11. 3. hod
1.-7. hod souvislá PRA
D1O3. hodSME(AUL)suplujeVacková Jana(Tu)
8. hodSMEodpadá(Vk)
9. hodSMEodpadá(Vk)
D1Z3. hodSME(AUL)suplujeVacková Jana(Tu)
8. hodSMEodpadá(Vk)
9. hodSMEodpadá(Vk)
1T1. hodEKO(1T)změnaUlip Pavel
2. hodFYZ(PŘV)suplujeVlčková Jindra(Ks)
1Z5. hodAJAJ(1Z)suplujeJelínková Lenka(Bh)
2A2. hodSME(2A)výměna <<Fenclová Janaz 16.10. 4. hod
2. hodMATvýměna >>na 16.10. 4. hod
4. hodAJAJ2(1Z)změnaHejduková Iveta
2T3. hodUCE(2Z)přesun <<Novotná Hanaz 7. hod
3. hodSPVpřesun >>na 18.10. 4. hod
4. hodAJAJ2(1Z)změnaHejduková Iveta
6. hodMATpřesun >>na 18.10. 3. hod
7. hodUCEpřesun >>na 3. hod
2Z1. hodCJL(CJL)navícTurek Jakub
1. hodZEPpřesun >>na 3. hod
3. hodZEP(DOP)přesun <<Zemanová Karlaz 1. hod
3. hodCJLodpadá(Ks)
4. hodAJAJ1(1Z)spojíHejduková Iveta(Bh)
4. hodAJAJ2(1Z)změnaHejduková Iveta
3A0.-7. hod Exkurze
3T3. hodAJAJ2(1Z)suplujeJelínková Lenka(Bh)
7. hodSPVpřesun >>na 18.10. 2. hod
4A3. hodPOS(POS)výměna <<Čapková Petraz 17.10. 4. hod
3. hodINSvýměna >>na 17.10. 4. hod
6. hodAJAJ2(JAZ2)spojíJelínková Lenka(Bh)
7. hodEKOpřesun >>na 17.10. 1. hod
4T1. hodNJNJ(SPV)změnaFridrichová Kateřina
1. hodAJAJ 1(SPV)spojíFridrichová Kateřina(Bh)
6. hodCJL(CJL)suplujeHorová Irena(Ks)
7. hodLOCpřesun >>na 16.10. 2. hod
4Z1. hodNJNJ(SPV)změnaFridrichová Kateřina
2. hodCJL(CJL)navícTurek Jakub
2. hodZZMpřesun >>na 5. hod
4. hodSPV(4Z)přesun <<Roudnická Janaz 5. hod
4. hodCJLodpadá(Ks)
5. hodZZM(4Z)přesun <<Gottwaldová Vilmaz 2. hod
5. hodSPVpřesun >>na 4. hod
Pedagogický dohled u třídy:
V1O, 1.-7.hod - Beneš Václav
V1Z, 1.-7.hod - Beneš Václav
V2Z, 1.-7.hod - Beneš Václav
3A, 0.-7.hod - Bublová Alžbeta, Turanská Alice